Amazon ସହିତ ହାତ ମିଶାଇଲା Indian Railway : ଏବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ସାମଗ୍ରୀ ଡେଲିଭରୀର ସମସ୍ତ ସୁବିଧା

ଭାରତୀୟ ରେଳ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରି ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଭାରତୀୟ ରେଳ ସହ ମିଳିତ ଭାବରେ ଆମାଜନ ଗ୍ରାହକ ପ୍ୟାକେଜ୍ ବିତରଣକୁ ୩୨୫ ରୁ ଅଧିକ ଇଣ୍ଟରସିଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି । କମ୍ପାନୀ ଅନୁଯାୟୀ, ୨୦୧୯ ଠାରୁ ରେଳ ଗାଡ଼ିରେ ଏହା ୫ ଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି। ବିଶେଷକରି ଦେଶର ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଏବଂ ଦୁଇ ଦିନ ଡେଲିଭରି ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଏହା ସହିତ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଝାରସୁଗୁଡା, ରତ୍ନାଗିରି, କୁରନୁଁଲ ,ନନ୍ଦେଡ, ବରେଲି, ବୋକାରୋ ଏବଂ ରୁଦ୍ରପୁର ଭଳି ସହରରେ ଭାରତୀୟ ରେଳ ସହିତ ଗ୍ରାହକ ମାନେ ପ୍ୟାକେଜ୍ ନେଉଛନ୍ତି ।

ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ୧୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଇଣ୍ଟରସିଟି’ ରୁଟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହାର ସାମଗ୍ରୀ ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇଛି। ବୁଧବାର ଦିନ କମ୍ପାନୀ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସାମଗ୍ରୀର ଏକରୁ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଡେଲିଭରି ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଏହି ଚୁକ୍ତି ହୋଇଛି।

ଆମାଜନ କହିଛନ୍ତି, ‘କମ୍ପାନୀ ୨୦୧୯ ରେ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ସହିତ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଦେଶର ହିନଟେରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏକରୁ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବିତରଣର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଏକ ମୁଖ୍ୟ କାରଣ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ୧୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଇଣ୍ଟରସିଟି ମାର୍ଗରେ ରେଳବାଇ ସହିତ କାମ କରୁଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ସହ ସହଭାଗୀ ହୋଇ ଝାରସୁଗୁଡା, ରତ୍ନାଗିରି, କୁରନୁଁଲ, ନନ୍ଦେଡ, ବରେଲି, ବୋକାରୋ ଏବଂ ରୁଦ୍ରପୁର ଭଳି ସହର ତଥା ସହରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସାମଗ୍ରୀ ବିତରଣ କରୁଛି।

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.