Honor ଲଞ୍ଚ କଲା ବଡ଼ ଡିସ୍ପ୍ଲେ ଓ ଦମଦାର ପ୍ରୋସେସର୍ ଥିବା ଟ୍ୟାବଲେଟ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ଫିଚର ଓ ମୂଲ୍ୟ

ଯଦି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂଆ ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ କିଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରହିଛି ବଡ଼ ଅଫର୍। କାରଣ Honor ଲଞ୍ଚ କରିଛି ନିଜର ନୂଆ ଦମଦାର ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ Honor Pad 8। ସେଲରେ, ଟ୍ୟାବଲେଟର 4 GB ଭାରିଆଣ୍ଟ ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 6 GB RAM ଭାରିଆଣ୍ଟ ୨୧,୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇପାରିବ।

ଭାରତୀୟ ବଜାର ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଟ୍ୟାବ ସର୍ବଭାରତୀୟ ସ୍ତରରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। 12 ଇଞ୍ଚର LCD ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 680 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ ସମ୍ମାନ ପ୍ୟାଡ୍ 8 କୁ ପରିଚିତ କରାଯାଇଛି। ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ 2K ରେଜୋଲୁସନ ସମର୍ଥିତ। ଏହା ସହିତ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.1 ସହିତ OTG ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ। Honor Pad ପ୍ୟାଡ୍ 8 ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହାକୁ ଦୁଇଟି RAM ପ୍ରକାରରେ ଲଞ୍ଚ କରା ଯାଇଛି। ଏହାର 4 GB RAM ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୨୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 6 GB RAM ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୩୧,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ ରୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ବିଲିୟନ ଡେ 2022 ରେ ଟାବଲେଟ୍ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ।

ସେଲରେ, ଟ୍ୟାବଲେଟର 4 GB ଭାରିଆଣ୍ଟ ୧୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ 6 GB RAM ଭାରିଆଣ୍ଟ ୨୧,୯୯୯ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଯାହାକି ଏହାର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଅଫର୍।
ଏହାର ଫିଚର୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, Honor Pad 8 ଏକ 12 ଇଞ୍ଚ LCD ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଯାହା 1200×2000 ପିକ୍ସେଲ ରେଜୋଲ୍ୟୁସନ ଏବଂ 87 ପ୍ରତିଶତ ବଡି ସ୍କ୍ରିନ ଅନୁପାତ ସହିତ ଆସିଥାଏ। କମ୍ ଆଲୋକ ଏବଂ ନୀଳ ଆଲୋକ ପାଇଁ ଏହା TUV Rheinland ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 12 ଆଧାରିତ ମ୍ୟାଜିକ୍ୟୁଇ 6.1 ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଦିଆଯାଇଛି। Honor Pad 8 ଅକ୍ଟା-କୋର ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 680 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ 6 GB RAM ଏବଂ 128 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଆସିଥାଏ। କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, Honor ମେଗାପିକ୍ସେଲର ପଛ କ୍ୟାମେରା ଏବଂ Honor ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ପାଇଁ Honor Pad 8 ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ଅଛି। ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି। ଟାବଲେଟ୍ ଏକ 7250mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ୍ କରେ, ଯାହା 22.5W ଦ୍ରୁତ ଚାର୍ଜିଂ ସମର୍ଥନ ବା ସପୋର୍ଟ କରିଥାଏ। ଏହା ହିଷ୍ଟେନ ଏବଂ DTS: X ଅଲ୍ଟ୍ରା ଟ୍ୟାବରେ 8 ଟି ସ୍ପିକର ସହିତ ସମର୍ଥିତ।ଏହାର ଡିଜାଇନ୍ ଏକତରଫା।

ସଂଯୋଗୀକରଣ ବା କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ ଏହା ଡୁଆଲ୍-ବ୍ୟାଣ୍ଡ ୱାଇ-ଫାଇ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.1 ଏବଂ OTG କୁ ସମର୍ଥନ କରେ। ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବିଗ୍ ଡେ ସେଲରେ କିଣିପାରିବେ। କେବଳ ଏହି ଲ୍ୟାପଟପ୍ ନୁହେଁ ଆପଣ ଅନେକ ଗୁଡ଼ିଏ ଜିନିଷ ଏହି ବିଗ୍ ଡେ ସେଲରେ କିଣି ପାରିବେ। କାରଣ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟର ଏହା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସେଲ୍। ପ୍ରାୟ ୨୦ ରୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ରହିଛି ସବୁ ସେଲ୍ ରେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.