ଅସୁବିଧାରେ ଡରି ଯାଇ ନଥାନ୍ତି ଏହି ନାମର ଝିଅ, ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ହାସଲ କରିଥାନ୍ତି ଲକ୍ଷ୍ୟ

ନାମ ଜ୍ୟୋତିଷରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ନାମ ତାର ପରିଚୟ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ । ତେଣୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ତାର ନାମ ବହୁତ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ନାମ କେବଳ ବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚୟ ନୁହେଁ ତାଙ୍କର ଜୀବନ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ ।

ବ୍ୟକ୍ତି ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷରରୁ ତାଙ୍କର ଗୁଣ, ସ୍ଵଭାଵ,ପସନ୍ଦ,ଅପସନ୍ଦ,କେରିଅର, ପ୍ରେମ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଭବିଷ୍ୟତ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ । ଆଜି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏମିତି କିଛି ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ନାମର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର W ହୋଇଥାଏ ।

W ଅକ୍ଷର ଝିଅଙ୍କ ନିକଟରେ ବହୁତ କିଛି ଗୁଣ ଥାଏ । ଏହି ନାମର ଝିଅଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ । ଏହି ଝିଅମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ନିଜ ଭଳି ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କିରିଥାନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା W ଅକ୍ଷର ନାମର ଝିଅମାନେ କେମିତି ହୋଇଥାନ୍ତି ।

W ଅକ୍ଷରର ଝିଅମାନେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କେବେ ସହଜ ରାସ୍ତା ବାଛିନଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ । ଏମାନେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଓ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପଦବିରେ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ବୁଦ୍ଧିମାନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱଙ୍କ ପ୍ରତି ଏମାନଙ୍କର ଆକର୍ଷଣ ରହିଥାଏ । ଏମାନେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଏହି ଲୋକ ବହୁତ ଖାମଖିଆଲି ହୋଇଥାନ୍ତି ।

W ନାମ ଝିଅଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ

W ନାମ ଝିଅମାନେ ଟିକେ ନଖରାବାଲି ଓ ମୁଡି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କେବେ କ’ଣ କରି ବସିବେ କିଛି ବି କୁହାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଏମାନେ କେବେ କେବେ ନାରାଜ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି ଓ କେବେ ପୁଣି ଆପେ ଆପେ ମାନି ଯାଆନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ କିଛି ଜିନିଷ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥାଏ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମାମଲାରେ ଏମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଅର୍ଥକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସବୁ କିଛି ହୋଇଥାଏ । ନିଜ ପଦବୀକୁ ନେଇ ଏମାନେ ଅହଂକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.